Pan Młody

Garnitur na ślub

Każdy mężczyzna ma w życiu chociaż kilka okazji do tego, aby założyć szykowny garnitur. Pogrzeby, chrzciny i wesela to uroczystości, na których nie wypada pojawić się w swetrze czy samej koszuli. Jednak jest jedna okazja, podczas której garnitur odgrywa szczególne znaczenie – to oczywiście dzień swojego ślubu. Ceremonia zaślubin wymaga wielu przygotowań – kupno stroju dla Pana Młodego jest jej nieodłączną częścią. Idealny wybór bywa kłopotem nawet dla panów, którzy na co dzień mają do czynienia z gustownymi strojami biznesowymi.

Kostium noszony do pracy charakteryzuje się co prawda wyjątkową elegancją i szykiem, ale jego zastosowanie jest skrajnie różne od kreacji ślubnej. Kostium biznesowy niejako ujednolica pod względem estetycznym pracowników wielkich korporacji i przedsiębiorstw, podczas gdy celem garnitur ślubnego jest wyróżnienie Pana Młodego spośród grana zaproszonych i szykownie ubranych mężczyzn. To dlatego moda męska w tym wypadku nie uznaje półśrodków.

Jakie cechy powinien mieć idealny garnitur ślubny? Powinien być nowy, niebanalny i bardzo wygodny. W naszej ofercie znaleźć można jedynie modele, które spełniają wszystkie te wymagania. Posiadamy garnitury w rozmaitych fasonach i bogatej palecie modnych kolorów. Można zdecydować się na sprawdzoną klasykę i pojawić się u ołtarza w marynarce utrzymanej w kolorze nieśmiertelnej czerni lub grafitu, sięgnąć po symbolikę i wybrać śnieżnobiała biel, albo pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji i stanąć u boku przyszłej małżonki w czerwonym smokingu.

Szykowne dodatki ślubne, które również można znaleźć w naszym sklepie, pozwolą dopełnić strój i sprawić, że będzie on idealne dopasowany do sukni Panny Młodej i wiązanki. Dzięki temu zaproszeni goście jeszcze przez wiele lat wspominać będą jak pięknie wyglądał Pan Młody, a potwierdzeniem tego faktu będą piękne fotografie.

Rola Pana Młodego nie kończy się jednak na wypowiedzeniu sakramentalnego „tak” – jeszcze przez wiele godzin będzie on gospodarzem weselnej imprezy, po której oczywiście nastąpi nie mniej emocjonująca noc poślubna. To jeden z licznych powodów, dla których warto zadbać o wygodę – dobrze dopasowany i skrojony garnitur ślubny sprawi, że bez zbędnych problemów i dodatkowych stresów uda przetrwać się tą pełną radości i zabawy noc i wkroczyć w nowe życie bez poczucia dyskomfortu i niepotrzebnego ucisku.

Gwarantujemy najwyższą jakość pod względem zastosowanych materiałów i dodatków pasmanteryjnych oraz wyjątkową precyzję wykonania. Idealny wybór dla najbardziej wymagających.

Źródło: Artykuł partnerski

Podziel się

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *