Pan Młody

Bielizna ślubna dla Pana Młodego

Bielizna ślubna dla Pana Młodego? Dlaczego tak mało jest na ten temat? Dla Pani młodej bielizna składa się z wielu elementów, biustonosz, podwiązki, majtki itp. a Dla Pana Młodego zaczyna się, jak i kończy na bokserkach. Ale czy to oznacza, że Pan młody nie ma wyboru? Drodzy Panowie nie oznacza to jednak, że w tej kwestii musicie być zepchnięci na dalszy tor. Postaramy się Wam pomóc i podać kilka przykładów kupna wygodnej bielizny.

Podstawowa i bezpieczna zasada mówi o tym, że kupujemy w pierwszym rzędzie garnitur i koszulę a później zaś dobieramy bieliznę. Jest to ważne zwłaszcza gdy zdecydujemy się na garnitury w jasnych kolorach np. białym. Wówczas bielizna musi być zakupiona przez Panów w podobnym kolorze tak aby nie przebijała się przez ubranie.

Jeśli chodzi o model bielizny ślubnej dla Panów większość z nich tak naprawdę zwraca uwagę na komfort i swoje upodobania. Jest to bardzo dobre podejście ponieważ Mężczyźni, którzy na co dzień chodzą np. w bokserkach źle będą się czuli w tak zwanych „stringach męskich”. które akurat kupiła dla nich przyszła Żona.

Panowie powinni więc wybrać taki model bielizny w którym zazwyczaj dobrze i swobodnie się czują by nie poprawiać jej nieustannie co było by nie na miejscu. Jednak w cale nie musi być to bielizna w jednym oklepanym kolorze np. czarnym. Jeśli Wasz mężczyzna lubi motywy ze znanych filmów możecie zaproponować mu takie rodzaje bokserek męskich. Natomiast dla Panów nie lubiących obcisłych bokserek polecamy te nieco luźniejsze. Przecież wszystko dla Waszej wygody.

 

Podziel się

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *