Suknie Ślubne

IDENTYCZNE SUKIENKI DLA DRUHEN

Orszak eleganckich i efektownie wyglądających pań towarzyszących Pannie Młodej, to efekt drobiazgowych przedślubnych przygotowań. Zwyczaj ten cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Radosne i tryskające energią druhny, są nie tylko aktywnymi pomocnikami podczas ceremonii zaślubin, ale i ważnym elementem wybranej weselnej stylistyki.

Suknie druhen odpowiednio dobrane kolorystycznie z suknią Panny Młodej, podkreślają ich rangę  podczas uroczystości. Co ciekawe, według aktualnych trendów kreacje druhen mogą, lecz nie muszą współgrać z odcieniami bukietu ślubnego Panny Młodej, jej włosami czy dodatkami. Przy wyborze sukien dla druhen, decyzje podejmuje się również w oparciu o indywidualne preferencje Młodej Pary.

KONTRASTOWO CZY W PASTELI

Ślubne trendy zmieniają się nie tylko wraz z nadejściem nowego sezonu, ale często korespondują z nadchodzącą porą roku. Nie jest to sztywna reguła, ale intuicyjnie nasz wybór może paść na lekkie pastele w sezonie letnim. „Brudny róż”, miętowa zieleń, błękity czy delikatne szarości, to odcienie, które mogą się kojarzyć głównie z ciepłą i słoneczną aurą. Wraz ze schyłkiem lata czy zbliżającym się sezonem jesienno-zimowym, wybór przyszłych Panien Młodych może zwrócić się ku butelkowej zieleni, czy intensywnych kolorów czerwieni. Kolekcja sukienek weselnych jakie Ci się spodobają, może być również o wiele bardziej różnorodna niż początkowo zakładałaś. Mix pasteli lub żółcienie o różnorodnym nasyceniu, to ciekawa alternatywa jeśli nie możesz się zdecydować na jeden kolor przewodni.

W BIELI

Główna zasada przyświecająca wyborom w kwestii sukienek dla druhen jest niepodważalna: gwiazda wieczoru jest tylko jedna. I choć współcześnie suknie ślubne Panien Młodych nie zawsze są tradycyjne, to przy wyborze sukien dla druhen raczej unika się odcieni bieli lub kości słoniowej. Chyba, że decydujące słowo będzie miał dominujący krój sukienki Panny Młodej, i jej samej takie rozwiązanie będzie odpowiadało. W kolekcji sukienek weselnych jakie Ci się spodobają pierwsze skrzypce równie dobrze może zagrać nietypowy fason lub dodatek np. buty w nieoczywistym kolorze lub ciekawe wiązanie.

DOBRZE SKROJONA

Jednak nie tylko wybór twarzowego koloru kreacji i dodatków, jest jednym z tych decydujących o ślubnej estetyce. Bowiem, sama tkanina z której zostaną uszyte sukienki, musi zostać odpowiednio dopasowana do sylwetki oraz umiejętnie skrojona. Ten etap przedślubnych przygotowań jest zwłaszcza istotny wtedy, gdy druhny nie mają podobnych sylwetek i są różnego wzrostu. Fason podkreślający zalety sylwetki a nie jej niedoskonałości, i krój nie ograniczający ruchów, przeniesie się na wygodę i komfort użytkowania.  Są to ważne kryteria w wyborze odpowiednich sukienek dla druhen.

Panie, które zgodzą się zostać jedną ze ślubnych druhen, również mogą mieć gust zupełnie odmienny od pozostałych dziewcząt. Dlatego też, wybór sukien dla druhen może okazać się nie lada kompromisem. Kolekcja sukienek weselnych jakie Ci się spodobają, nie zawsze przypadnie Twoim druhnom do gustu. Warto mieć to na uwadze, jeśli zależy nam na tym, aby każda z nich dobrze wspominała to ważne dla Ciebie wydarzenie. Możliwość powtórnego wykorzystania sukni, nawet w innym charakterze, to dla wielu z nas decydujący aspekt przemawiający za ostatecznym wyborem potencjalnej kreacji.

 

 

Zobacz też sukienki na wesele dla 60 latki

Źródło: Artykuł partnerski

Podziel się

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Dla fotografa ślubnego to bardzo atrakcyjne wizualnie jak druhny mają takie same sukienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *