menu close menu

Artykuły i porady Ślub w Obcasach

Propozycje idealnych i nietuzinkowych prezentów na ślub.

Ślub jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych uroczystości, jaką mogą świętować dwoje ludzi między sobą. Dodatkowym atutem ślubów, jest to, że my, jako goście weselni – bardzo mocno możemy się przyczynić do stworzenia niezapomnianego dnia.

 

Wybierając się na ślub, warto dołożyć wszelkich starań, do wyboru odpowiedniego prezentu dla Pary Młodej. Jest to o tyle ważne, że zazwyczaj młodzi ludzie zaczynają bardzo ważny etap w swoim życiu, którym początkiem chcieliby się podzielić z najbliższymi. Warto przy takiej okazji ich wspomóc i dołożyć swoją cenną cegiełkę, która pomoże wybudować stabilne fundamenty na życiowym starcie.

 

Na początku warto zadać sobie pytanie, w jakiej sytuacji jest przyszła Para Młoda. Czy mają już dom, czy wręcz przeciwnie – dopiero się budują, czego tak naprawdę będzie im potrzeba? Coraz więcej ludzi odchodzi od zwyczaju wręczania Młodym kwiatów, które nijak się nie przyczynią ich małżeńskiemu rozwojowi. Bardzo często taka informacja jest również pisana na zaproszeniach dla gości. Wtedy również może być zawarta dodatkowa informacja, co zamiast tzw. „zieleniny” może się pojawić i Młoda Para będzie z tego bardzo zadowolona. Prócz wręczania kuponów na totolotka, kawy, słodyczy lub butelek wina, zdecydowanie dobrym i na pewno niesamowicie oryginalnym wyborem, będzie odwiedzenie portalu Lovvi.pl, który oferuję niesamowicie szeroki asortyment odnośnie prezentów na ślub – ale i nie tylko!

 

Wchodząc na stronę prezentowej wyszukiwarki, od razu możemy ustalić i zaznaczyć, jaki budżet chcemy wydać na prezent. Będzie to na pewno bardzo korzystne i pomocne, ponieważ pozwoli nam to zaoszczędzić mnóstwo czasu – omijając strony i propozycje, które nijak będą się zgadzały z naszymi postanowieniami finansowymi. Dodatkowo odwiedzając zakładkę prezentów na ślub, mamy do wyboru przeogromny wybór propozycji.

 

Na pewno wartą dużej uwagi zakładką będzie opcja wykupienia tzw. przeżyć na prezent. Jeżeli pokusimy się właśnie na to – możemy w ten sposób zagwarantować Państwu Młodemu niezapomniany upominek, który będą wspominać latami! Warto się jednak wcześniej zorientować czy Para nie ma p. lęku wysokości, jeżeli chcielibyśmy wykupić przykładowo przelot wielkim, dmuchanym balonem nad miastem. Jeżeli jednak chcemy postawić na coś bardziej pospolitego, warto wybrać jakiś spersonalizowany prezent, by Młodzi poczuli się, że mimo wszystko dołożyliśmy wszelkich starań, by prezent był idealny i bez dwóch zdań – dla Nich. Możemy tutaj np. stworzyć grawerowaną butelkę na alkohol lub zamówić już gotowy alkohol z dedykowanym napisem dla Państwa Młodych. Jeżeli chodzi o inne propozycje personalizacji, fantastyczną opcją może okazać się również personalizowany album na zdjęcia, w którym świeżo poślubiona para, będzie mogła trzymać swoje pamiątki z dnia wesela. Do wyboru mamy oczywiście przeróżne propozycje prezentów! Tak naprawdę jedyne co nas może ograniczać przy ich wyborze to budżet i znajomość potrzeb Państwa Młodych.

 

 

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

Podziel się

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Można korzystać z HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*