menu close menu

Artykuły i porady Ślub w Obcasach

Suknie ślubne – trendy 2016

Suknie ślubne – trendy 2016
Mamy już prawię połowę 2015 roku, a więc czas pomyśleć o trendach sukien ślubnych na 2016. I tu nas nic nie dziwi iż już są, wiosna/lato 2016!
Czym się będą odznaczać? Zobaczcie najgorętsze trendy i najciekawsze suknie 2016 roku!

Suknie ślubne – trendy 2016
Na wybiegach swoje kolekcje zaprezentowały już domy mody: Pronovias, Rosa Clara, Oscar de la Renta, Carolina Herrera, Romona Keveza, Reem Acra, Nahem Khan, Marchesa, Amsale, czy Jenny Packham.
Analizując ich kolekcje, można dojść do wniosku, że w 2016 roku w modzie ślubnej królować będzie prostota. Czyli cofamy się jak z większością stylów i prostych a zarazem skutecznych rozwiązań. Modne będą proste suknie ślubne, w klasycznym kroju, bez wyrazistych zdobień. Panna Młoda będzie skromna, jednak… tylko z pozoru. Choć jej suknia z przodu będzie mocno ugrzeczniona, z tyłu odsłoni seksowne plecy lub fragmenty talii. Modne będą transparentne, prześwitujące materiały, hafty, zwiewne koronki, a z ozdobnych dodatków: kołnierzyki, falbany, malowane kwiaty i duże paski z ozdobnymi klamrami.


Marka Berta jest Wam już dobrze znana. Od kilku sezonów ślubnych wzbudziła zachwyt u wielu Panien Młodych na całym świecie. Suknie ślubne charakteryzują się kobiecymi i zmysłowymi krojami. Projektantka Marta Berta, tworzy piękne suknie ślubne prawie 20 lat. Najnowsza kolekcja to kolejny ukłon w stronę kobiecości i kobiecej sylwetki. W linii odnajdziemy propozycję z odkrytymi plecami, dużym dekoltem i koronką w roli głównej

Podziel się

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Można korzystać z HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*