Atrakcje

Czy fotobudka sprawdzi się tylko na wesele?

Fotobudka cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodych par, które chcą uświetnić swoje przyjęcie weselne i zaoferować swoim gościom dodatkowe atrakcje. Wynajęcie fotobudki pozwala zintegrować gości weselnych, przez co wesele jest jeszcze bardziej udane. Wykonane zdjęcia będą niezapomnianą pamiątką, która będzie pięknie prezentować się w albumie lub na ścianie. Coraz częściej firmy specjalizujące się w wynajmie fotobudek, udostępniają galerię zdjęć w Internecie, oferują pendrive ze zdjęciami oraz księgę gości. Fotobudka na wesele, to także dobre rozwiązanie, jeśli para planuje uroczystość z udziałem dzieci. Rodzice nie będą musieli martwić się o zapewnienie atrakcji swoim pociechom. Jest to wspaniała zabawa dla najmłodszych i dorosłych.

Czy fotobudka sprawdzi się tylko na wesele?

Coraz częściej fotobudka gości nie tylko na przyjęciach weselnych, ale również na imprezach firmowych, studniówkach, urodzinach, kinderbalach czy balu sylwestrowym. Jest świetnym przerywnikiem w jedzeniu czy tańcu. Jeśli dodamy śmieszne gadżety, ciekawe tła oraz zapewnimy opiekę animatora, fotobudka pozwoli na chwilę szaleństwa z afro peruką, kapeluszem czy innym zabawnym rekwizytem. Poszukując tego rodzaju usług na Podkarpaciu, warto zajrzeć na stronę internetową firmy The Best Memories: thebestmemories.pl, która działa na terenie Rzeszowa i okolic.

Fotobudka na studniówkę – dlaczego warto wybrać?

Fotobudka na studniówkę uświetni każdy bal maturalny. Młodzi ludzie, wychowani w czasach mediów społecznościowych, Instagrama i selfie, chętnie pozują i uwieczniają swoje twarze. Wystarczy dodać ciekawe gadżety i każdy, nawet najbardziej cichy uczeń lub surowy pedagog, chętnie podejdzie zrobić zdjęcie. Jest to forma integracji z nauczycielami, dzięki temu młodzież pozna ich z drugiej, bardziej wyluzowanej i zabawnej strony. Fotobudka pozwoli wykonać zdjęcia z osobami, z którymi być może uczniowie nie spotkają się już więcej po ukończeniu szkoły. Zdjęcia z fotobudki będą pamiątką na lata, a także mogą okazać się świetnym prezentem dla wychowawcy na zakończenie szkoły. Kiedy jego ukochani uczniowie opuszczą już szkolne mury, dzięki takim zdjęciom przypomni sobie swoich wychowanków.

Fotobudka na urodziny – czy takie rozwiązanie się sprawdzi?

Każdy z nas zastanawia się jak spędzić urodziny albo uświetnić dzień urodzin bliskiej nam osoby. Fotobudka na urodziny to ciekawe rozwiązanie, zarówno jeśli planujemy dużą imprezę, jak również zamierzamy spędzić ten szczególny dzień w kameralnym gronie. Fotobudka wprawi gości w dobry nastrój, nada imprezie niecodziennego charakteru i pozwoli zrobić zdjęcia w takim klimacie, jaki tylko wybierzesz. To niezapomniana atrakcja dla solenizanta i gości.

Choć mogłoby się wydawać, że fotobudka to bardzo droga usługa, może na nią sobie pozwolić praktycznie każdy. Usługodawcy posiadają zwykle różne pakiety, dostosowane do potrzeb klientów. Cena uzależniona jest od czasu wynajęcia fotobudki. Zwykle fotobudkę wynajmuje się od 2 do 4 godzin. Każda dodatkowa godzina wymaga dodatkowej zapłaty. Nie bez znaczenia jest także odległość. Wybierając usługodawcę, który musi pokonać długą trasę, aby dotrzeć na naszą imprezę, musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami. Jeśli mamy specjalne wymagania, życzenia, pomysł na imprezę tematyczną, usługodawca może spełnić nasze oczekiwania, zadbać o odpowiednie, tło i rekwizyty. Spersonalizowane fotobudki wymagają wcześniejszych ustaleń, dlatego nie należy zostawiać tej kwestii na ostatni moment. Aby lepiej zobrazować sobie, jak kształtują się ceny na Podkarpaciu, przedstawiamy cennik firmy The Best Memories: https://thebestmemories.pl/cennik/.

Fotobudka to bardzo dobry pomysł na uświetnienie każdej imprezy. Należy jednak pamiętać, żeby zamówić usługę z odpowiednim wyprzedzeniem i nie zwlekać z tym do ostatniej chwili. Ze względu na dużą popularność fotobudki oraz coraz większe zainteresowanie usługą nie tylko na weselach, ale także na innych imprezach, wybrany przez nas termin może nie być już dostępny.

 

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

Podziel się

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *