menu close menu

Artykuły i porady Ślub w Obcasach

Suknie Ślubne Anna Kara

Suknie Ślubne Anna Kara
Suknie ślubne z tej kolekcji są autorskim pomysłem polskiej projektantki – Anny Kary, która w umiejętny sposób połączyła tradycję i nowoczesność. Suknie ślubne Anny Kary są delikatne, dziewczęce i niezobowiązujące. Cała kolekcja jest unikalna, zabarwiona nutą ekstrawagancji i wyraźnie wyróżnia się na tle innych.

Zrywa ze stereotypami, co widać niemal w każdym fasonie proponowanej przez projektantkę sukni. Oryginalne kreacje ślubne Anny Kary charakteryzują się szczególną zaletą, którą można streścić w trzech słowach: naturalnie, swobodnie i wygodnie. Rzeczywiście, patrząc na wybrany model sukni ślubnej Anny Kary ma się nieodparte wrażenie, że taka kreacja po prostu musi być wygodna. Można się o tym przekonać osobiście w naszym salonie ślubnym „Młoda i Moda” w Warszawie. Do sukni ślubnych pomysłu Anny Kary polecamy dodatki nawiązujące do natury, takie jak: wianki, kwiaty czy opaski materiałowe.

Ceny sukni ślubnych Anna Kara: od 3000 do 6000 zł (średnia cena: 4000 zł).

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć

Suknie Ślubne Anna Kara są już dostępne:

m-sprite

Salon sukni ślubnych „Młoda i Moda”
ul. Koprzywiańska 46
04-285 Warszawa (Praga Południe)
e-mail: salon@mlodaimoda.pl
+48 510 072 615
mlodaimoda.pl

 

 

Zobacz też eleganckie sukienki dla 60 latki

Podziel się

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Można korzystać z HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*