Atrakcje Poradnik

Jaka pamiątka będzie wartościowsza

Coraz więcej młodych par, decyduje się na sesje zdjęciowe w plenerze. Stare zwyczaje odchodzą, a na ich miejsce pojawiają się nowe pomysły. Ślub to wspaniały moment w naszym życiu, niestety to tylko moment. Dlatego zdjęcia i filmy z wesela są dla nas tak istotne. Pamiętajmy jednak, że dużo zależy także od naszego zaangażowania im bardziej będzie nam zależało i będziemy naturalni tym lepiej wyjdziemy na zdjęciach.

Wymarzony Ślub, Fotograf, Kamerzysta GFStudio
Wymarzony Ślub, Fotograf, Kamerzysta GFStudio

Jaka pamiątka będzie wartościowsza? Film czy zdjęcie?

No właśnie, zdjęcia czy film? Co stanie się dla nas wartościowszą pamiątką? Długi film trwający od trzech do pięciu godzin, każdego niestety może znudzić. Sami także z pewnością rzadko będziecie sięgać po ten film z wesela. Kamerzysta może jednak zrobić nam także wspaniałe zdjęcia. Wybór pleneru, zależy już od nas czy to będzie pole zboża, park, a może ruiny starego zamku. Jeśli jednak chcemy się wybić z tłumu zdjęć robionych na jedno kopyto, wybierzmy coś nowego, dlaczego nie szalonego? Zdjęcia w centrum na wystawie, skok do wody w sukni ślubnej, albo urocza konna przejażdżka. Takie rozwiązania dostarczą nam niesamowitych wrażeń i doznań, i pozostawią na długo uśmiech na naszych twarzach. Kamerzysta, musi znać się na tym co robi i potrafić wyłapać chwile, nie powinien także ustawiać pary młodej. Chodzi tu przecież o spontaniczność, a może jedziecie po ślubie w egzotyczne miejsce i właśnie tam chcielibyście mieć zrobione zdjęcia? Wszystko zależy od waszego twórczego zamysłu.

Dobrze zastanówcie się nad wyborem osoby z którą zamierzacie współpracować. Wzajemne zrozumienie, jest tu priorytetem. Nie zostawiajcie takich decyzji na ostatnią chwile. To wasz dzień, dlatego powinniście czuć się wyjątkowo, wyglądać wspaniale i świetnie się bawić.

 

 

 

Źródło

Podziel się

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *