menu close menu

Artykuły i porady Ślub w Obcasach

Fryzury ślubne 2016

Fryzury ślubne 2016. Dzień ślubu to dla każdej kobiety niemalże najważniejszy dzień w życiu. Dlatego chcesz wyglądać spektakularnie i najpiękniej. Główną rolę u Pani Młodej odgrywa suknia ślubna, ale warto pamiętać, że każdy detal w wyglądnie Pani Młodej ma znaczenie. Każdy także jest odpowiedni makijaż, fryzura. A dziś przedstawimy Wam kilka trendów w 2016 jeśli chodzi o fryzury.
Fryzury ślubne 2016
Przed Tobą ten dzień? Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej fryzury? Nie wiesz jaka fryzura będzie Cie pasować i podkreśl Twoją urodę? Mamy coś dla Ciebie! Specjalnie dla Ciebie przedstawiamy kilka pomysłów na fryzury ślubne w 2016 roku.
Pamiętajcie także, że warto umówić się to fryzjera dużo wcześniej by móc wybrukować kilka rozwiązań, oraz zobaczyć się w kilku fryzurach, nim wybierzemy ta ostateczną. By móc zrealizować swoje wizje, warto udać się do fryzjera któremu ufamy, znamy, i wiemy że możemy sobie pozwolić na luźne “przymiarki”.

Kolor Blond

Brunetki

Kolor Rudy


Fryzury ślubne 2016

Podziel się

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Można korzystać z HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*