menu close menu

Artykuły i porady Ślub w Obcasach

Barman na weselu

Dzisiaj młode pary dążą aby ich ślub i wesele było oryginalne i niezapomniane. Aby wszystkim gościom na długo zapadło w pamięci.
Wyjątkowe dekoracje, atrakcje niespodzianki w postaci potraw. Coraz częstszą atrakcją widzianą na weselach jest barman z drinkami.

Drinki dedykowane są głównie dla kobiet, które niekoniecznie nadążają przy stole weselnym. Kolorowe, pomieszane z sokami i napojami alkoholowymi z niewielka ilością “procentów”, które stają się ciekawą alternatywą dla mocniejszych alkoholi.
Profesjonalni barmani potrafią nie dość że dobrze “zamieszać” to także zrobić niesamowite show.
Goście bardzo chętnie smakują, i testują różne rozwiązania i mieszanki, które mogą dodać nutkę burżuazji na

Bar z kolorowymi drinkami sam w sobie stanowi atrakcję, ale barmani zazwyczaj proponują także pokazy barmańskie (Flair Show) połączone z konkursami dla gości. Dla osób, które żąglowania butelkami nie oglądają na co dzień, taki pokaz z pewnością będzie stanowił ciekawostkę, pozwoli na chwilowy odpoczynek od całonocnych tańców, a spadające butelki podczas konkursów wprawiają pozostałych w dobry humor
Dobry barman potrafi wyczarować smaczne drinki nie tylko z alkoholi i napojów gazowanych, ale także ze zdrowych soków. Pięknie przyozdobione kolorowe mieszanki będą stanowiły atrakcję dla dzieci na weselu, a także dla osób, które nie gustują w napojach alkoholowych (na niemal każdym weselu znajdą się kierowcy czy panie w ciąży- zapewnijmy im równie fantazyjne trunki!).

Wybierając profesjonalistę, otrzymujemy nie tylko usługę, ale także profesjonalne stanowisko pracy. Barmani zazwyczaj posiadają przenośne bary, które można ustawić w dowolnym miejscu. Za barem znajduje się miejsce na napoje, szkło i dodatki (owoce, mięta, dekoracje, itp.). Takie bary zazwyczaj wyglądają bardzo stylowo – są podświetlane, obite skórą, itd.

Podziel się

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Można korzystać z HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*