menu close menu

Artykuły i porady Ślub w Obcasach

Ślub z brzuszkiem – poradnik dla przyszŁych mam

W dzisiejszych czasach ślub z “brzuszkiem” nie budzi już sensacji, ani dziwnych skojarzeń. Sama ciąża jak i małżeństwo to także okazja do świętowania. Nawet Pani Młoda w ciąży ma prawo wyglądać pięknie w sukni ślubnej i przeżyć swój Cudowny dzień.

Ślub z brzuszkiem – poradnik dla przyszłych mam
Nie wszystkie Przyszłe mamy decydują się na ślub z malutka istotą pod serduszkiem, w tym wyjątkowym, ale jakże trudnym czasie. Jednak gdy przyszła mama czuje się na siłach i mimo wszystko chce przeżyć ten wyjątkowy dzień w ciąży, podpowiemy na co zwracać uwagę i jak się przygotować.

?lub z brzuszkiem

Ślub z brzuszkiem

– Przede wszystkim podczas rozdawania zaproszeń poinformuj gości o ciąży, by niebyli zaskoczeni, iż w dniu ślubu będzie widoczny brzuszek, tego dnia nie potrzebujesz domysłów, i dziwnych sugestii gości.
– Podczas wyboru sukni ślubnej, przekaż w salonie informacją i ciąży oraz o dokładnym terminie, by Panie mogły dobrać odpowiedni rozmiar. Pamiętaj aby suknia ślubna przede wszystkim była lekka i wygodna, podkreślająca ramiona i dekolt.
– Dobierz wygodne buty, zostawmy na inną okazję wysokie obcasy. Najlepiej wybierz płaskie, lekkie i wygodne buciki.

 

– Pamiętaj o obrączce, sprawdź kilka dni przed ślubem czy aby jeszcze pasuje, iż delikatnie paluszek może się powiększyć 🙂
– Zaplanuj swoje menu, odstawiamy na chwilę przystawki, duże ilości tłustego, a wybieraj tylko zdrową i delikatną żywność, a uda się wytrzymać do końca wesela.
– Uprzedź Managera sali, aby w Twoich kieliszkach nie było alkoholu, woda niegazowana w zupełności wystarczy a i dla dzidziusia będzie lżej.
– Jeśli jest możliwość zadbaj o ciche i wygodne miejsce (pokój, odrębne pomieszczenie z kanapą) aby w razie zmęczenia móc chwilę odpocząć, wyciszyć się.
– Dużo odpoczywaj, postaraj się po każdym dłuższym tańcu chwile odpocząć, zrelaksować się, Dzidzia nielubi za dużo wrażeń i Twojego wysiłku.

Pamiętajmy, ślub z brzuszkiem to nic złego, to wasza decyzja, i piękna chwila. Cieszcie się i chwalcie dobrą nowina, iż już za chwilę będziecie cudownym małżeństwem, jak i ?świetnymi rodzicami.
Trzymamy kciuki za wszystkie Panie Młode, i za wasze radości pod serduszkiem 🙂

Podziel się

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Można korzystać z HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*